لطفا سفارش ثبت نکنید: برای ما واقعا موضوع ناراحت‌کننده‌ ای است که دیگر نمی‌توانیم کتاب هایی که دوست دارید را برایتان ارسال کنیم. این کسب و کار تعطیل شد.

شرایط و قوانین

استفاده شما از فروشگاه کتاب‌طوری به‌منزله قبول کلیه شرایط مندرج در این صفحه می‌باشد. در ادامه محتویات این صفحه منظور از "فروشگاه کتاب‌طوری" فروشگاه آنلاین به آدرس اینترنتی www.ketabtori.com می‌باشد.

محتویات این صفحه در هرزمانی قابل‌تغییر است و این حق برای "مجموعه موسسه پرتو طلایی کتاب" محفوظ بوده که بدون اطلاع و هماهنگی قبلی، اقدام به به‌روزرسانی و یا تغییر در محتوای این صفحه کند. کاربران موظف هستند که به‌صورت دوره‌ای به این صفحه مراجعه کرده تا از تغییرات احتمالی در قوانین آگاه شوند. البته فروشگاه کتاب‌طوری تلاش دارد پس از هر بار به‌روزرسانی خبری مبنی بر تغییرات در این صفحه را در وبلاگ رسمی خود منتشر کند، اما در صورت عدم اطلاع‌رسانی مسئولیتی بابت عدم مطالعه دوره‌ای این صفحه متوجه فروشگاه کتاب‌طوری نیست.

 • 1. خدمات و محتویات فروشگاه، تنها برای استفاده شخصی و غیرتجاری شما عرضه‌شده است. هرگونه سوءاستفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی داشته و هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا وب‌سایتی به‌هیچ‌عنوان نمی‌تواند از اطلاعات موجود در فروشگاه برای فروش، تولید مجدد یا ایجاد ترافیک در وب‌سایت خود استفاده کند. در صورت تمایل به استفاده از سرویس‌ها و محتویات فروشگاه جهت مقاصد تجاری حتماً باید از قبل مکاتبات لازم با موسسه پرتو طلایی کتاب صورت گرفته باشد. استفاده از محتویات "فروشگاه آنلاین کتاب‌طوری" برای وب‌سایت‌ها و وبلاگ‌های شخصی تنها به شرطی که منافع تجاری مدنظر نباشد با ذکر منبع و آدرس اینترنتی www.ketabtori.com مجاز است.
 • 2. کاربران می‌بایست هنگام ثبت سفارش یا خرید کالای موردنظر خود، فرم‌های مربوط به ثبت‌نام یا اطلاعات دیگر را صحیح و به‌صورت کامل پر کنند. در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل‌پیگیری و انجام نخواهد بود.
 • 3. شما به فروشگاه کتاب‌طوری اطمینان می‌دهید که از این فروشگاه برای رسیدن به مقاصدی که برخلاف شرایط استفاده از "فروشگاه کتاب‌طوری" می‌باشد استفاده نخواهید کرد. شما از "فروشگاه کتاب‌طوری" به‌گونه‌ای که باعث آسیب دیدن، از کار انداختن یا معیوب ساختن آن شود استفاده نخواهید کرد. همچنین شما مجاز به تلاش برای دسترسی به اطلاعات، محتویات یا ورودی‌هایی که عمداً به‌طور متعارف در دسترس قرار نگرفته یا از طریق صفحات فروشگاه کتاب‌طوری ارائه نشده‌اند نیستید.
 • 4. فروشگاه کتاب‌طوری ممکن است دارای لینک‌هایی به وب‌سایت‌های دیگر باشد. ممکن است این وب‌سایت‌ها تحت کنترل فروشگاه کتاب‌طوری نباشند لذا موسسه پرتو طلایی کتاب هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال محتویات آن وب‌سایت‌ها ازجمله لینک‌های قرارگرفته در آن‌ها را ندارد.
 • 5. فروشگاه کتاب‌طوری هیچ‌گونه مسئولیتی در رابطه با حذف شدن صفحات فروشگاه و یا لینک‌های مرده نمی‌پذیرد.
 • 6. این توافق‌نامه تحت قوانین کشور ایران مقرر گشته و به معنای توافق کامل کاربر با شرایط استفاده از "فروشگاه کتاب‌طوری" خواهد بود و جایگزین کلیه توافقات قبلی یا جاری محسوب می‌شود.
 • 7. هر کاربر حقیقی یا حقوقی حق دارد صرفاً یک حساب کاربری در "فروشگاه کتاب‌طوری" ایجاد نماید. بدیهی است ایجاد بیش از یک حساب کاربری به‌عنوان تخلف محسوب خواهد شد و این حق برای "فروشگاه کتاب‌طوری" محفوظ است که در هر زمان و بدون اطلاع قبلی اقدام به مسدود کردن حساب‌های کاربری جعلی یا تکراری نماید.
شرایط و قوانین
  سیاست حفظ حریم شخصی کاربران
 • 1. فروشگاه آنلاین کتاب‌طوری به اطلاعات مخفی یا خصوصی اشخاصی که از خدمات ارائه‌شده در فروشگاه استفاده می‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‌کند.
 • 2. فروشگاه آنلاین کتاب‌طوری متعهد می‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا اقدام به توسعه تکنولوژی موردنیاز برای هرچه مطمئن‌تر و امن‌تر شدن استفاده شما از فروشگاه نماید. درواقع با استفاده از "فروشگاه کتاب‌طوری"، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‌دهید.
 • 3. "فروشگاه کتاب‌طوری" از اطلاعات شخصی شما برای عملکرد فروشگاه و تأمین خدمات ارائه‌شده از طریق آن استفاده می‌کند. "فروشگاه کتاب‌طوری" همچنین ممکن است از طریق نظرسنجی‌ها با شما ارتباط برقرار کند تا بتواند نظر شمارا در مورد خدمات جاری یا امکان ارائه خدمات جدید جویا شود.
 • 4. "فروشگاه کتاب‌طوری" فهرست مشتریان یا اعضای خود را به اشخاص ثالث نمی‌فروشد و امکان دارد گاه‌به‌گاه، از طرف شرکای تجاری خود برای اطلاع‌رسانی در مورد پیشنهاد‌هایی که ممکن است موردعلاقه شما باشد با شما تماس بگیرد. در این حالت، اطلاعات منحصربه‌فرد شما نظیر نام، تلفن، آدرس، Email و … به اشخاص و طرفین خارجی واگذار نمی‌شود.
 • 5. "فروشگاه کتاب‌طوری" صفحاتی را که بازدیدکنندگان فروشگاه مشاهده می‌کنند ردیابی می‌کند تا به‌این‌ترتیب، تعیین کند چه کالاهایی از بیشترین محبوبیت برخوردار هستند. این اطلاعات در محتویات تبلیغاتی درون فروشگاه یا عملکرد بهتر خدمات مورداستفاده قرار می‌گیرد.
ارتباط مستقیم با کاربران

تنها مرجع رسمی مورد تائید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این فروشگاه یعنی www.ketabtori.com است. سایر روش‌های ارتباطی تضمین‌شده در بخش تماس با ما قیدشده است و همچنین شما می‌توانید از بخش گفتگوی آنلاین استفاده نیز استفاده نمایید.

ضمن اینکه از همین روش‌ها شما در صورت تمایل در هرزمانی می‌توانید سؤالات خود را در مورد سیاست حفظ حریم شخصی خود از ما بپرسید و ما حتماً به شما پاسخ‌خواهیم داد.