لطفا سفارش ثبت نکنید: برای ما واقعا موضوع ناراحت‌کننده‌ ای است که دیگر نمی‌توانیم کتاب هایی که دوست دارید را برایتان ارسال کنیم. این کسب و کار تعطیل شد.

اهداف

اصلی‌ترین هدفی که ما در کتاب‌طوری در پی آن هستیم ایجاد تفکر مطالعه و کتاب‌خوانی است که البته این مهم صرفاً با شعار دادن و تشویق‌های بدون اقدام میسر نخواهد بود. برای رسیدن به این هدف باید ابزارهای لازم نیز فراهم باشد. اصلی‌ترین کارهایی که باید در این مسیر صورت گیرد تلاش برای معرفی دقیق یک کتاب و اطلاعات موردنیاز برای تصمیم‌گیری انتخاب آن است.ما معتقدیم هیچ کتابی نیست که توسط دو نفر خوانده شود و داستان‌ها و نتیجه‌گیری یکسانی داشته باشد، لذا هر کتابی که باسلیقه شما همخوانی دارد، ارزش خواندن خواهد داشت و اصلاً نباید بر اساس تجربه دیگران به نخواندن یک کتاب تأکید کرد.

وجود اطلاعاتی نظیر نقد خواننده‌های کتاب، نقد نویسندگان، نقد مجلات معتبر جهان،اطلاعات اجمالی در مورد کتاب به‌نحوی‌که محتوا و داستان قبل از مطالعه افشا نشود و ... به شما در انتخاب مطمئن‌تر کتب کمک خواهد کرد. فروشگاه کتاب‌طوری توانسته است با استفاده از روش‌های منطقی و محاسباتی و حسب فعالیت‌های شما در فروشگاه، نسبت به شناسایی سلیقه مطالعه شما نیز اقدام کرده و در همین راستا به شما پیشنهاد‌هایی برای مطالعه ارائه نماید.

واقعیت این است که یکی از دلایل کم بودن میزان مطالعه در سطح کشور عدم تمایل به مطالعه نیست، بلکه عدم وجود ابزارهایی برای معرفی کتاب منطبق بر سلیقه خواننده است که اگر به یک کتاب‌فروشی خوب مراجعه کنید، متوجه این موضوع خواهید شد که تنها کتاب‌فروش‌هایی شلوغ است که فروشنده با اطمینان به شما یک کتاب معرفی می‌کند.

اهداف کتابطوری

فروشگاه کتاب‌طوری این تضمین را می‌دهد که هرروز بر ارائه روش‌های مطمئن‌تر و بهینه‌تر بر کاهش خطا در انتخاب یک کتاب، تلاش نماید. واقعیت این است اولویت اول تیم کتاب‌طوری بر ارائه اطلاعات صحیح بناشده است تا جایی که به‌راحتی و با صرف زمان کمی با گردش در فروشگاه یا پاسخ به چند سؤال ساده بتوان یک انتخاب مطمئن داشت.

اصلی‌ترین ابزار ما در این راستا، فعالیت شما در فروشگاه است که با تکمیل اطلاعات، نظر دادن‌ها، نقد کردن‌ها، به اشتراک گذاشتن کتب، لایک کردن‌ها، امتیاز دادن‌ها و ... محقق خواهد شد. واقعیت این است که هیچ کتابی وجود ندارد که توسط دو خواننده، یک روایت و داستان یکسان داشته باشد و حتی اگر فردی بر خوب نبودن یک کتاب تأکید داشته باشد، احتمال اینکه به سلیقه شما آن کتاب خوب باشد، وجود دارد که این موضوع را الگوریتم‌های ما شناسایی و به شما پیشنهاد خواهند داد.