لطفا سفارش ثبت نکنید: برای ما واقعا موضوع ناراحت‌کننده‌ ای است که دیگر نمی‌توانیم کتاب هایی که دوست دارید را برایتان ارسال کنیم. این کسب و کار تعطیل شد.

راهنمای سفارش

جهت سهولت و البته باهدف افزایش رضایت شما، هر کالایی که در فروشگاه کتاب‌طوری موجود نبود و البته امکان ثبت سفارش برای آن فعال باشد، شما می‌توانید نسبت به خرید آن اقدام نمایید. برای این موضوع ابتدا بخشی از هزینه کالا از شما دریافت خواهد شد که به‌محض پرداخت کارشناسان ما جهت هماهنگی با شما تماس خواهند گرفت و اطلاعات و هماهنگی‌های لازم را انجام خواهند داد. پس‌ازاین موضوع ممکن است اتفاقات زیر رخ دهد:

راهنمای ثبت سفارش
  • پس از تماس کارشناسان فروشگاه کتاب‌طوری به توافق خواهید رسید که کالا تا چه زمانی قابل تحویل باشد و منتظر تماس بعدی کارشناس در موعد مقرر خواهید بود.
  • پس از انجام هماهنگی‌های فوق و در صورت تماس نهایی کارشناس کتاب‌طوری برای تنظیم وقت تحویل کالا و منصرف شدن شما، هزینه پرداختی توسط شما عودت نمی‌شود.
  • پس از انصراف تا دو روز از زمان ثبت سفارش، هزینه پرداختی شما، طی 72 ساعت عودت خواهد شد.
  • در صورت تهیه کالا توسط فروشگاه کتاب‌طوری، کارشناسان جهت مشخص کردن مابقی مبلغ واریزی با سفارش‌دهنده تماس خواهند داشت که پس از توافق نهایی مبلغ باید به‌صورت کارت به کارت به‌حساب فروشگاه واریزشده تا کالا به آدرس درخواستی ارسال گردد.
  • دقت شود در صورت کنسل کردن درخواست تا دو روز بعد از ثبت سفارش، هزینه واریزشده برای سفارش کالا، عودت داده نمی‌شود ولی تا دو روز اول از تاریخ ثبت سفارش مبلغ پرداختی قابل عودت طبق توضیحات فوق است.
  • به‌صورت کلی هماهنگی‌های این قسمت به‌صورت کامل به‌صورت تلفنی صورت خواهد گرفت و کاربر سفارش‌دهنده در هرلحظه در جریان وضعیت سفارش خود خواهد بود و در صورت نیاز می‌تواند از روش‌های ایمیل، تلفن و گفتگوی آنلاین نسبت به مطلع شدن از وضعیت سفارش خود نیز بهره‌مند شود.