لطفا سفارش ثبت نکنید: برای ما واقعا موضوع ناراحت‌کننده‌ ای است که دیگر نمی‌توانیم کتاب هایی که دوست دارید را برایتان ارسال کنیم. این کسب و کار تعطیل شد.

راهنمای پرداخت

جهت سهولت و ایجاد روش‌های مختلف پرداخت هزینه برای کاربران فروشگاه کتاب‌طوری، روش‌های پرداخت آنلاین، کارت به کارت، پرداخت در محل و استفاده از اعتبار ریالی برای کاربران در نظر گرفته‌شده است. در زیر به بررسی و آموزش روش‌های بیان‌شده پرداخته می‌شود:

پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

در این روش، پس از نهایی شدن خرید، کاربر به درگاه بانک جهت پرداخت هزینه خرید خود، متصل می‌شود. برای این روش کاربران باید از کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب استفاده نمایند و حتماً رمز دوم کارت خود را داشته باشند درنهایت برای خرید به شماره کارت، رمز دوم، تاریخ انقضای کارت و همچنین CVV2 نیاز است.

شرایط و قوانین

پرداخت در محل تحویل

پیشنهاد کتاب‌طوری به کاربران جهت تسهیل کار، پرداخت اینترنتی است اما مانعی برای پرداخت در محل وجود ندارد و در صورت انتخاب شما، این گزینه نیز در اختیار شما خواهد بود و هزینه طبق فاکتور، در زمان تحویل کالا به ارسال‌کننده پرداخت خواهد شد.

شایان‌ذکر است همه مراجعه‌کنندگان فروشگاه اینترنتی کتاب‌طوری برای تحویل سفارش شما، از کارت‌خوان سیار استفاده می‌کنند لذا مشکلی در استفاده از کارت در زمان تحویل کالا نیز نخواهد بود و محدودیتی نیز برای پرداخت نقدی نیست.

شرایط و قوانین

پرداخت کارت به کارت

کاربران فروشگاه کتاب‌طوری می‌توانند نسبت به پرداخت هزینه فاکتور خود، از طریق اطلاعات زیر اقدام و سپس نسبت به تکمیل اطلاعات فرمی که در اختیارشان است اقدام نمایند. بدیهی است که اطلاعات تکمیل‌شده توسط همکاران ما در فروشگاه بررسی خواهد شد و پس از هماهنگی‌های لازم، کالای خریداری‌شده ارسال خواهد شد

شماره‌حساب فروشگاه: .................

شماره‌حساب فروشگاه: .................

شرایط و قوانین

پرداخت از اعتبار ریالی

کاربران فروشگاه کتاب‌طوری می‌توانند در زمان انتخاب روش پرداخت از روش پرداخت از اعتبار ریالی خودنیز استفاده نمایند که میزان مبلغ قابل پرداخت و اعتبار ریالی کاربر به صورت خودکار و سیستمی بررسی خواهد شد و در صورت فراهم بودن شرایط، عدد فاکتور از اعتبار ایشان که در پروفایل کاربری نیز قابل مشاهده است، کسر می شود.

شرایط و قوانین